ELEKTROMONTÁŽE - silnoproud, slaboproud, EZS a kamerové systémy CCTV

Hlavních činností již od vzniku společnosti v roce 2014 vždy bylo a je provádění elektromontáží, je to jedno z hlavních zaměření naší společnosti. V tomto odvětví se pohybujeme především jako dodavatel průmyslových elektromontáží. Provádíme také elektromontáže rodinných domů a to jak rekonstrukce stávajících instalací, tak i provedení nových elektroinstalací, rozvodů televizního signálu (STA), montáž domácích telefonů, instalace hromosvodů a mnoho dalšího.

Nabízíme také provedení revizí a to jak výchozích, tak i pravidelných "periodických" revizí objektů, hromosvodů a všech druhů elektrospotřebičů a nářadí, po domluvě jsme schopni zajistit plný servis, tzn.: provádíme pravidelné kontroly dle zákonem stanovených lhůt automaticky, zákazníka vždy jen 14 dní dopředu informujeme, že se blíží termín revizí, tyto provedeme a poté doručíme již hotové revizní zprávy.

Pro zabezpečení objektů nabízíme montáže mnoha druhů kamerových systémů CCTV, systémů elektronického zabezpečení EZS od společnosti JABLOTRON - více se dozvíte v sekci "ALARM". Pro všechny tyto montáže vlastníme potřebné certifikáty a naši zaměstnanci se pravidelně účastní školení na montáž a obsluhu těchto zařízení.

Disponujeme i osvědčením pro montáž a revize požárních ucpávek HILTI.